Čím sa riadime pri práci

Vo firme Mgr. Marianny Sivčovej sa každý deň snažíme, aby od nás klienti z najrôznejších odborov a oblastí dostávali účtovnícky a ekonomický servis na špičkovej úrovni. Teší nás, že si to zákazníci cenia a na naše služby nám pravidelne podávajú pozitívne ohlasy. Prečo by ste o spolupráci s našou účtovníckou kanceláriou mali uvažovať i Vy?

  • Vysoká kvalita účtovníckych služieb. V našej spoločnosti máme nielen vysokú kvalifikáciu, ale i potrebné skúsenosti preto, aby sme svojim klientom vždy dokázali ponúknuť služby na skvelej úrovni.
  • Flexibilita. Každý podnikateľ potrebuje niečo trocha iné a my sa snažíme, aby služby, ktoré Vám dodáme, dokonale zodpovedali Vašim potrebám. Vieme Vám navrhnúť služby na mieru a prispôsobiť z časového i ďalších hľadísk.
  • Dlhoročné skúsenosti. Začali sme už v roku 2005 a za viac než desať rokov, ktoré od tej doby uplynuli, stali sme sa stabilnou a silou spoločnosťou v celom regióne okolo Humenného. Stovky našich minulých i terajších klientov svedčia o tom, že svoju prácu vieme.
  • Individuálny prístup. Sme z tých, ktorí si vždy na svojich klientov urobia čas, aby im pomohli s nečakaným problémom alebo im zodpovedali na ich otázky. Či už si objednáte služby z oblasti účtovníctva alebo mzdovej agendy, dáme si záležať na tom, aby Vám naše služby skutočne vyhovovali.
  • Spoľahlivosť. S nami stihnete všetky  dôležité termíny, napríklad  podanie daňového priznania a vždy si budete istí, že sme svoju prácu urobili starostlivo i v tom najmenšom detaile a v súlade s platnými pravidlami.