O nás

Ako každý podnikateľ vie, mať po ruke kvalitného účtovníka sa vyplatí. Dobre odvedená práca v oblasti účtovníctva Vám dá perfektný prehľad o stave hospodárenia Vašej spoločnosti a pomôže Vám mať všetky svoje záležitosti v poriadku. A práve na to sme tu my v účtovníckej kancelárii Mgr. Marianny Sivčovej. Svojim klientom dlhodobo ponúkame vedenie podvojného i jednoduchého účtovníctva, spracovanie miezd, daňové priznania, vedenie evidencie majetku i ekonomické poradenstvo a to nielen v slovenskej legislatíve ale aj v českej legislatíve. Vďaka viac než desiatim rokom skúseností v odbore, dnes dokážeme klientom poskytovať kvalifikované, precízne služby na vysokej kvalitatívnej úrovni, a vždy vieme zostaviť servis, ktorý bude na mieru vyhovovať Vašim potrebám. Je nakoniec len na Vás, ako bude naša spolupráca vyzerať. Stačí sa nám ozvať a dať nám vedieť, čo by ste si predstavovali. Tešíme sa na Vás!

Čo konkrétne v ponuke našej spoločnosti nájdete?

  • Vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva. Zatiaľ čo podvojné účtovníctvo vedieme pre subjekty, ktoré sú zapísané v obchodnom registri, jednoduché účtovníctvo je určené predovšetkým pre drobných živnostníkov, občianske združenia alebo neziskové organizácie. V oboch prípadoch radi nadviažeme na Vaše doterajšie účtovníctvo alebo začneme od začiatku. Oba druhy účtovníctva vedieme v súlade s platnou legislatívou a v  kvalitnom účtovníckom software. Vedieme všetku dokumentáciu a evidencie vyžadované zákonom, realizujeme účtovné závierky a urobíme i rekonštrukcie účtovníctva.
  • Mzdová evidencia. Okrem samotných účtovníckych služieb ponúkame i kompletný súvisiaci servis, a ten zahŕňa mimo iné i evidenciu miezd. V rámci nej sa staráme o všetku komunikáciu s úradmi, ktorú ako zamestnávateľ potrebujete (mimo iné mesačné výkazy a prihlasovanie či odhlasovanie zamestnancov), spracúvame pracovné zmluvy i doklady pri ukončení pracovného pomeru a pravidelne každý mesiac spracúvame mzdy jednotlivým zamestnancom.
  • Spracovanie daňových priznaní. Včas a správne z vecnej i formálnej stránky pre Vás vyplníme všetky daňové priznania, či už ide o daň z príjmov fyzických a právnických osôb, DPH, daň z motorových vozidiel, z prevodu nehnuteľností a iné.
  • Ekonomické poradenstvo. Sme tu pre začínajúcich i ostrieľaných podnikateľov i firmy z celého Prešovského kraja, nech už potrebujú pomôcť s konkrétnym problémom, alebo vysvetliť praktické i teoretické súvislosti účtovníckej problematiky.

Konkrétna podoba našej spolupráce bude vždy závisieť na Vašich preferenciách a my urobíme všetko preto, aby sme sa prispôsobili Vašim možnostiam a potrebám. Zastavte sa priamo v našej kancelárii alebo si s nami dohodnite schôdzku v sídle našej firmy!  Budeme sa tešiť na osobné stretnutie s Vami.